MÖBLER / Sittgrupper / Bord 15407371
nr 1540 7371
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Bord, + 4 stolar, Svensk Fur, Sörgården. Diameter: 80 cm, höjd: 51 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:38:30
12/5 06:49:13
1.500 kr
15/5 15:42:17